Pikalt tagaajajarollis olnud Eesti suutis avageimis välja tulla 15:22 ja 20:24 kaotusseisust ning võita esimese geimi 26:24.Teises geimis hoidis Slovakkia pidevalt paaripunktilist edu. Eesti jõudis küll mitmel korral viigini, kuid 24:24 seisult võõrustajad juhtima minna ei suutnud. Teise geimi võitis lõpuks Slovakkia 26:24. Kolmas geim kuulus kindlalt külalistele, kes haarasid 8:1 eduseisu ning mängu edenedes seda aina kasvatasid. Slovakitarid võitsid kolmanda vaatuse 25:9. Neljandas geimis juhtis Eesti veel 8:7, aga seejärel haaras Slovakkia ohjad. Eesti pääses korraks kahe punkti kaugusele (13:15), aga lähemale enam mitte.

Eesti resultatiivseim oli Kertu Laak 16 punktiga (+12). Kapten Liis Kiviloo tõi 13 silma (+10). Slovakkia poolel tõi Karin Sunderlikova üleplatsinaisena 17 punkti (+11). Karin Palgutova panustas võitu 16 (+12) ja Nina Herelova 12 silma (+11).