Poolfinaalis 93 : 83 Eesti alistanud poolakad võitsid esikohamängus bosnialaste vastu poolaja 40 : 39, kuid veel poolteist minutit enne kohtumise lõppu olid nad taga 70 : 71. Kuid seejärel said Poola mängijad kaheksal korral proovida vabaviskeid, millest nad sopsasid kuus ja see tähendas neile 76 : 72 võitu.

Poola parimatena viskasid Michal Sokolowski 16 ja Aleksander Balcerowski 14 punkti, mõlemad võtsid maha seitse lauda. Mateusz Ponitka arvele jäi kümme punkti, kaheksa lauda ning viis korvisöötu. Bosnia koondist vedas 16 silmaga Aleksandar Lazic.

Sealjuures 39 sekundit enne kohtumise lõppu elas valusa kukkumise üle Poola ja Ateena Panathinaikose keskmängija Balcerowski, kes pealtpaneku ürituse järel prantsatas valusalt põrandale ning 217 cm pikkune korvpallur talutati platsilt minema.

Kui Poola mängijad asusid edasipääsu tähistama, siis Balcerowski jäi valudes toolile istuma. „Õnneks on kõik hästi. Hetkel ei midagi tõsist, ainult kõva põrutas,“ rahustas poolfinaalis Eesti vastu 18 silma visanud Balcerowski hiljem sotsiaalmeedias.

Kokku toimus viis sarnast turniiri. Istanbulis toimunud võistluse finaalis alistas 84 : 71 võõrustajaid, võitjaid vedas 22 punkti ja 11 lauaga Dario Saric. Mujal maailmas kindlustasid koha Bahama, Bahrein ja Kamerun.