Quad Open klassis võttis esikoha Karl Robin Rillo ning teise koha sai Rasmus Sõna. Mõlemad sõidavad RedMoto Racing klubi all. Kolmanda koha võitles välja Sõmerpalu Motoklubi sportlane Priit Järvloo.

Taas Eestis võistlustules olnud Saar pidi paraku esimese sõidu tervislikel probleemidel katkestama. Ta selgitas, et suuresti mõjutas seda ajavahe, mis USA-st Eestisse reisides tekkis ning seetõttu on tema unekvaliteet kannatada saanud.

Rillo, Sõna ning Saar lähevad koos ka rahvuste krossile Eestit esindama. Saar tõdes, et ta on selle tiimiga rahul ja tal on hea meel, et poisid sel aastal tublit tööd on teinud. „Arvan, et üheskoos suudame hea tulemuse teha ja üksteist õpetada ka,“ lisas Saar.

Esikoha võtnud Rillo sõnas, et Tihemetsa etapil osalemine oli tal küsimärgi all, sest ta vigastas end Inglismaa EM-etapil. „Eks valuvaigistid ja adrenaliin tegid oma töö, aga sõita sai,“ muigas Rillo.

Äsja saabusid ka quadide Euroopa meistrivõistluste lõplikud tulemused ning Rillo lõpetas enda hooaja selles sarjas pronksmedaliga. „Tegime kõike kogemuse pärast ja kolmanda kohaga välja tulla on kõiki ootuseid ületanud.“

Külgvankrite põhiklassis särasid Normak ja Kunnas

Külgkorvide klassis ületas esimesena finišijoone Markus Normaku ja Lari Kunnase ekipaaž GasGas Motospordiklubist, nende järel Ülar Karing ja Oliver Sebastian Lamp RXT Motoklubist ning kolmandad olid lätlased Janis ja Peteris Jegorovs. „Algus oli endal natukene kandiline, kuid lõppkokkuvõttes läks hästi,“ sõnas Normak.

Järgmine motokrossi Eesti meistrivõistluste etapp toimub 2.-3. septembril Tartus Lange Motokeskuses.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid