23-aastane Carmona oli maakera kuklapoolel toimunud MM-il Hispaania naiskonna kangelane, sest Rootsiga toimunud poolfinaalis lõi ta 89. minutil 2 : 1 võiduvärava ning pühapäeval toimunud esikohamatšis kindlustas tema tabamus 1 : 0 võidu Inglismaa üle.

Pärast lõpuvilet asus Olga Sydney staadionil koos ema ja kaksikvenna Tomásega tähistama rahvusnaiskonna ajaloolist võitu. Siis sai ta aga teada, et tema pikalt haigusega võidelnud isa suri reedel. Laupäeval Austraaliasse lennanud ema hoidis seni uudist saladuses, sest ta ei soovinud tütre suurt matši häirida.

„Ma ei teadnud, et üks täht taevas vaatas mu mängu,“ kirjutas Olga hiljem sotsiaalmeedias. „Tean, et sa andsid mulle selle ainulaadse saavutuseni jõudmiseks jõudu. Tean, et sa vaatasid mind täna õhtul sealt kõrgelt ja oled mu üle uhke. Puhka rahus.“

Hispaania jalgpalliliit tegi pühapäeva õhtul kaastundeavalduse. „Kallistame Olgat ja tema perekonda sellel sügaval kurbuse hetkel. Me armastame sind, Olga. Oled osa Hispaania jalgpalliajaloost,“ kirjutasid nad sotsiaalmeedias.

Igapäevaselt Madridi Reali klubi esindav vasakkaitsja Carmona mängis MM-finaalturniiril seitsmest mängust kuues.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid