Enemat Enos Motorsport’i meeskonnas sõitev Soomer tõdes, et Asseni rada on talle muidu meelepärane ning ta on seal kiire isegi halva tujuga. „Aga täna sellest ei piisanud. Meie ratta seaded töötavad väga hästi hea pidamisega asfaldil, kus oleme väga kiired, aga kehvema rajakatte korral jääb meil veel kogemusest vajaka. Küsimus on mõnes pisikeses nüansis, sest võrreldes hooaja algusega on kõik palju kiiremaks muutunud, aga kõik muudatused ei anna alati soovitud efekti,“ lausus Hondaga sõitev Soomer, kes enne hooaja viimast etappi on pronksmedalist kaheksa punkti kaugusel.

Hooaja üldliider on Hondat taltsutav Florian Alt 197 punktiga, Soomer on kogunud kuue etapiga 149 silmna. Nende kahe vahele jäävad BMW kasutajad Ilja Mihaltšik ja Patrick Hobelsberger, kellel on punkte 161 ja 157.

„Tuleme koju ja teeme plaani, millega viimasele etapile minna, sest kuulu järgi on Hockenheimring samuti libeda rajakattega. Floriani me ilmselt enam kätte ei saa, aga vähemasti ühe sõiduvõidu võiks eesmärgiks võtta küll,“ märkis Soomer.

IDM-sarjas antakse hooaja viimane start 24. septembril Hockenheimi ringrajal, Soomeri sõitudele saab kaasa elada lehekülje idm.de/live vahendusel.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid