Rasmus Mägi tuli starti esimeses poolfinaalis, kus ta oli tänavuse hooaja tippmarkide võrdluses paremuselt kolmanda ajaga.

Finišisirgele tulles hoidis Mägi neljandat kohta, kuid tugeva lõpuga jooksis eestlane mööda nii ameeriklasest CJ Allenist kui ka jamaikalasest Jaheel Hyde´is. Mägi lõpetas jooksu teisena ajaga 48,30. Esimese poolfinaali kiireim oli Neitsisaarte tõkkejooksja Kyron McMaster ajaga 47,72.

400 meetri tõkkejooksu finaali koosseis.

Erakordse etenduse pakkus meeste kettaheite lõppvõistlus. Viimases voorus eelviimasena heitnud sloveen Kristjan Ceh heitis 70.02 ja tõusis liidriks. Gerd Kanteri hoolealuse kuld näis juba peaaegu käes, kuid viimasena heitnud, äsja liidrikohal tõugatud rootslane Daniel Stahl arvas teisiti. Ta heitis 71.46 ja tuli ise maailmameistriks.

Naiste 100 m jooksu finaalis oli kiireim üheksandal rajal jooksnud ameeriklanna Sha`Carri Richardson võimsa aja 10,65-ga. Meeste 110 m tõkkejooksus sai oma kolmanda MM-tiitli Grant Holloway 12.96-ga. Meeste kolmikhüppe maailmameistriks tuli Hugues Fabrice Zango 17.64-ga.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid