Kuna Levadia peatreener Curro Torres ei saanud mängukeelu tõttu meeskonda juhendada, siis Kuressaares täitis tema rolli abitreener Jose Vicente Soto.

Võõrustajad läksid kohtumist tänu Mattias Männilaane tabamusele viiendal minutil juhtima ja 23. minutil leidis Levadia ennast juba 0:2 kaotusseisust, kui Karl Rudolf Õiguse tsenderduse suunas omaväravasse Heitor.

83. minutil lõi Levadia keskkaitsja Bourama Fomba küll ühe värava tagasi, aga viigiväravani enam ei jõutud. Levadia jaoks oli ühtlasi tegemist hooaja teise kaotusega, esimene kaotus teeniti mai alguses, mil võõrsil tunnistati Harju JK Laagri 2:1 paremust.

Levadia hoiab liigatabelis 52 punktiga endiselt esikohta, aga punkti kaugusele jääv Flora on pidanud mängu vähem. Kuressaare on 31 punktiga kuuendal tabelireal.