Poola dikteeris 2945 pealtvaataja ees peetud kohtumist alates esimese veerandaja lõpust. 10 minuti järel oli Poola ees 22:18. Teise veerandi lõpuminutel pääses Poola kuni 11 punktiga juhtima, aga poolajapausiks vähenes vahe 41:35 peale. Teisel poolajal sai Eesti mitmel korral kaotusseisu nelja kuni kuue punkti peale, aga otsustavat tagasitulekut ei suudetud teha.

Eesti resultatiivseim oli 18 punktiga Kaspar Treier. 15 punkti ja 6 korvisöötu jäi Kristian Kullamäe arvele, neljanda veerandi alguses viie veaga pingile vilistatud Henri Drell viskas 12 punkti. Poola kasuks viskas 19 punkti Michal Sokolowski, 18 punkti ja 8 lauapalli lisas Aleksander Balcerowski ning vahetusmees Andrzej Pluta tõi 16 punkti ja 7 korvisöötu. Tänases mängus ei saanud haiguse tõttu kaasa teha Sander Raieste.