Avageimi keskpaigas haaras Slovakkia juhtohjad enda kätte ning kuigi soomlannad jõudsid paaril korral punkti kaugusele, siis lõpuks tunnistati vastaste 25:20 paremust.

Teises geimis jäi Soome 17:18 kaotusseisu, võitis seejärel neli punkti järjest, kuid viimaseid pallivahetusi mängis kindlamalt Slovakkia, kes võitis geimi 25:23.

Kolmandas geimis asus Soome küll 8:5 juhtima, aga seejärel tegi Slovakkia 12:3 vahespurdi ja lõi 25:16 võidetud geimi toel kohtumise lukku.

Võitjate resultatiivseim oli Karin Sunderlikova 17 punktiga, Karin Palgutova ja Maria Zernovic lisasid 13 silma. Soomlannade poolelt jõudis kahekohalise punktisummani vaid Suvi Kokkonen, kes tõi 12 silma.

Soome peab järgmise kohtumise laupäeval Eestiga, kes alustas turniiri 0:3 kaotusega Prantsusmaale. Slovakkia läheb reedel vastamisi Hollandiga.