6. augustil peetud Inglismaa jalgpalli avalöögiks olnud Community Shield matšis penaltitega Arsenalile alla jäänud City suutis seekord paremat närvi hoida. Pärast üheksat järjestikust tabavat penaltit eksis Sevillal latti löönud Serbia poolkaitsja Nemanja Gudelj.

Mängus haaras 25. minutil juhtohjad Sevilla, värava autoriks marokolane Youssef En Nesyri, kes realiseeris peaga väravaks Marcos Acuna tsenderduse. 63. minutil sepistas samuti peaga viigivärava City poolkaitsja Cole Palmer, kelle Sevilla kaitsjad olid kastis markeerimata jätnud.

Kui peale kevadist Meistrite liiga võitu põrutasid City mängijad Ibizale rajule järelpeole, siis seekord keelas Pep Guardiola taolise lõbu ära, avaldas ääreründaja Jack Grealish. „Ei, ta pani sellele keelu,“ ütles Grealish TNT Sportsile. „Vaadake, me lähme täna õhtul koju, sööme head toitu ja võtame rahulikult. Meil on järgmine mäng... Mis päeval see ongi? Kolme päeva pärast. Taastume ja siis tagasi Premier League'i!“

Laupäevases liigamängus võõrustab Manchester City Newcastle Unitedit. Möödunud nädalavahetusel toimunud avamängus sai City võõrsil 3:0 võidu Burnley üle.