Tamm, kes alustas teist päeva skooriga -11, jäi 18. rajast koosneva ringiga täna kuue viskega miinusesse ehk kasvatas oma skoori -17-le, sooritades täna 56 viset. Liidrikohast hoidis kinni päeva -12-ga alustanud ja -23-ga lõpetanud rootslane Dennis Augustsson (51 viset).

Homseks päevaks mängis end juhtgruppi nelja parema sekka tšehh Bohdan Bilek (-15), kes tegi täna viis viset vähem kui eile (täna 52) ja kerkis paremusjärjestuses kolmandaks, parandades oma positsiooni 12 koha võrra. Neljandaks langes eilse päeva järel kolmandat kohta hoidnud soomlane, 2021. aasta Euroopa meister Niklas Anttila.

Silver Lätt, kes avapäeval piirdus 61 viskega, sooritas täna 55 viset ja kerkis 21 koha võrra 13. positsioonile (skoor -8), mida jagab veel viie mehega, nende seas ka eilsega võrreldes kolm kohta langenud Mauri Villmanniga. Hannes Kurn kukkus üheksa koha võrra 19-ndaks (-7).

Tattar lõpetas avapäeva skooriga -5, millega ta edestas lähimat jälitajat britt Rachel Turtonit nelja viskega. Neljapäeval korraldas Tattar aga tõelise jõudemonstratsiooni, kui läbis 18 rada tulemusega 11 alla par'i, mis teeb kahe päeva kokkuvõttes skooriks -16.

Teist kohta kerkisid jagama soomlannad Henna Blomroos ja Silva Saarinen, kes kaotavad Tattarile juba 14 viskega. Avapäeva teisena lõpetanud Turton (+4) langes seitsmendaks ning kohe tema kannul on Anneli Tõugjas-Männiste (+6). Eestlannadest on esikümnes veel Keiti Tätte (+7), kes jagab üheksandat kohta.

Vaata EM-i teise päeva pilte!