Konverentsiliiga kolmandas eelringis avamängu võõrsil 0 : 3 kaotanud Flora sai Lilleküla staadionil külma duši juba neljandal minutil, kui Ken Kallaste andis oma kasti ees valesöödu. Tudor Băluță saatis karistusala nurgast terava palli tagaposti, kust selle lõi võrku kunagise tippmängija Rivaldo poeg Rivaldinho.

Floral oli esimesel poolajal palju häid võimalusi väravasaldo avamiseks. Kristo Hussari ja Henrik Ojamaa lähilöögid ning Kallaste kauge pommi tõrjus Faruli väravavaht Mihai Aioani, omi võimalusi ei kasutanud ära ka Martin Miller ja Daniil Kuraksin. Puhkama läksid võõrustajad siiski 0 : 2 kaotusseisus, sest 18. minutil tegi tallinlaste kaitseliin teise suure prohmaka: keskkaitsja Markkus Seppik andis palli vastase jalale ja Constantin Budescu saatis karistusala joonelt välisküljega ilusa kaarpalli ristnurka. Sealjuures ka avakohtumises lõid vastased ühe värava Flora kaitsja kastiesise valesöödu järel.