Ebras kuulus võistlusel jooksikute gruppi, millest oli parim hollandlanna Eline van Rooijen (AG Insurance-NXTG U23; 3:17.38). Teise koha teenis belglanna Sanne Cant (Fenix-Deceuninck) ja kolmanda koha võitja kaasmaalanna Kirstie van Haaften (Parkhotel Valkenburg).

„Päris raske päev oli. Finišiga ei ole väga rahul, kuna sprindi ajal hakkas käiguvahetaja jälle jamama ja paar käiku läks lihtsalt raskemaks. Seetõttu ei saanud ma ka oma korralikku sprinti teha,“ ütles Ebras peale võistlust.

Teise eestlannana võistlustules olnud Aidi Gerde Tuisk (Keukens Redant Cycling Team) lõpetas võistluse peagrupis ja sai 27. koha.

Prantsusmaal alanud 56. Tour du Limousin – Perigord - Nouvelle Aquitaine (UCI 2.1) velotuuri avaetapil (165,7 km) teenis Rein Taaramäe (Intermarche – Circus – Wanty) 24. koha.

Ligi 2500 tõusumeetriga etapil sai soolovõidu prantslane Romain Gregoire (Groupama – FDJ; 4:00.05), edestades kaasmaalast Benoit Cosnefroyd (AG2R Citroen Team) 19 ja austraallast Michael Storerit (Groupama – FDJ) 20 sekundiga. Taaramäe finišeeris väikeses grupis, mis kaotas võitjale 37 sekundiga.

Velotuuri teisel etapil ootab rattureid ees 185,6 kilomeetrit.