Tartus Tamme staadionil toimunud vastasseisu alustas teravamalt Kalju. Sellele vaatamata lõi avavärava Tammeka, kui 9. minutil toimetas Ahmed Adebayo Basheri palli meisterlikult väravavõrku. Järgnevatel avapoolaja minutitel oli üritavamaks pooleks Kalju, kuid Tammeka kaitse püsis. Poolajapausile mindi koduvõistkonna 1 : 0 eduseisus.

Teisel poolajal järgnes Kalju üks võimalus teisele ning tundus, et viigivärav on vaid aja küsimus. Külalisvõistkond sai oma tahtmise alles seitsmendal üleminutil, kui Carl Robert Mägimets võttis kastis maha Alex Matthias Tamme ning peakohtunik osutas mõtlemata penaltipunktile. Tamm asus ise penaltit lööma ning realiseeris 11 meetri karistuslöögi külma närviga.

Nõmme Kalju on 23 vooruga kogunud 31 punkti ja jagab äärmiselt tihedas liigatabelis Pärnu Vapruse ja Tallinna Kaleviga kolmandat kohta. Tartu Tammeka on 19 punktiga üheksandal kohal.

Täna toimub Premium liiga veel ka teine kohtumine, kui 19.00 pandi pall mängu Narva Transi ja FC Kuressaare vahel