Harry Kane´i 110 miljoni euro suuruse tehingu järel Müncheni Bayernisse siirdumise järel alanud uus ajastu, algas Tottenhamile võitlusliku viigiga. Juba 11. minutil sai külalisvõistkonna rollis olnud Tottenham rõõmustada, kui James Maddisoni tsenderduse järel saatis nahkkera väravavõrku Cristian Gabriel Romero.

Pidu Spursi õuel ei kestnud kaua. 25. minutil määrati VAR-i ülevaatuse järel Brentfordile penalti, mille Bryan Mbeumo kindlalt realiseeris. Kümme minutit hiljem haaras koduvõistkond juhtohjad, kui Yoane Wissa madal löök maandus Tottenhami väravavahi Guglielmo Vicario seljataga. Avapoolajale anti koguni 11 lisaminutit, millest lõikas kasu Tottenham. Neljandal üleminutil võrdsustas Emerson Royali värav taas kaalukausi ning poolajapausile mindi 2 : 2 viigiseisus.

Teine poolaeg kulges märkas rahulikumas ja ettevaatlikumas tempos, kui kohtumise esimene vaatus. Parim võimalus avanes Mikkel Damsgaardil, kelle ürituse suutis Tottenhami puurilukk napilt tõrjuda. Lõpuvile kõlades seisid tablool 2 : 2 viiginumbrid.

Newcastle United - Aston Villa 5 : 1

Täna õhtul toimub Premier League´is veel üks vastasseis, kui vooru põnevusmängus Stamford Bridge´il kohtuvad Londoni Chelsea ja Liverpool.