103 miljoni euro eest Dortmundi Borussiast Madridi siirdunud 20-aastasel inglasel kulus kõigest 36 minutit, et Hispaania kõrgliigas väravaarve avada. Nurgalöögist jõudis pall Bellinghamini, kes otse õhust põrkega palli võrku saatis.

Inglane tegi seisuks 2:0, sest kaheksa minutit varem viis külalised juhtima Rodrygo. Madridi klubi 2:0 eduseisus kohtumine ka lõppes.

Täismängu kaasa teinud Bellinghamist sai ühtlasi esimene inglane alates 2007. aastast, kes Reali särgis ametlikus võistlusmängus skoori teinud. Viimati sai sellega hakkama jalgpallilegend, praegune Miami Interi omanik David Beckham.

Reali võitu jäi varjutama aga brasiillasest keskkaitsja Eder Militao põlvevigastus. Ta võeti 50. minutil pingile. „Ta venitas põlve, asi ei näe hea välja,“ tõdes peatreener Carlo Ancelotti kohtumise järel. Kui tõsiselt Reali üks põhikaitsjaid viga sai, selgub lähiajal.

FC Barcelona ja Madridi Atletico alustavad uue hooajaga täna. Tiitlikaitsja Barcelona kohtub võõrsil Getafega (kell 22.30), Atletico võõrustab samal ajal Granada tiimi.