Möödunud hooajal Premier League´is neljandana lõpetanud Newcastle alustas kohtumist võimsalt. Juba kuuendal minutil viis suvel AC Milanist Inglismaale siirdunud Sandro Tonali kodumeeskonna juhtima. Viis minutit hiljem suutis Moussa Diaby mänguseisu viigistada, kuid Alexander Isaki 16. minuti tabamusest mindi poolajapausile Newcastle´i 2 : 1 eduseisus.

Teisel poolajal jätkas kodumeeskond sealt, kust avapoolajal lõpetati. 58. minutil suutis kaitseliini eksimuse ära kasutada Alexander Isak, kelle teine tabamus kahekordistas kodumeeskonna eduseisu. Kohtumise lõpus tegid skoori veel Callum Wilson ja Harvey Barnes ning lõpuvile kõlades olid tablool Newcastle´i 5 : 1 võidunumbrid.

Sheffield United - Crystal Palace 0 : 1

Homme toimub Premier League´is kaks kohtumist. 16.00 pannakse pall mängu Brentfordi ja Tottenham Hotspuri vahel ja 18.30 kohtuvad vooru põnevusmängus Londoni Chelsea ja Liverpool.