Levadiale määrati kohtumise üheksandal minutil penalti, kuid VAR-i ülevaatusel selgus, et Ioan Jakovlevile tehti viga väljaspool karistusala. Levadial avanes avapoolajal rohkelt poolvõimalusi, kuid Harju kaitse püsis. 15-minutilisele pausile mindi 0 : 0 viigiseisus.

Teine poolaeg jätkus sarnases rütmis, kuid Levadia ei suutnud Harju väravavõrku lahti muukida. Harju pääses suurüllatuse lävele, kui 81. minutil suunas kontrarünnaku järel palli väravavõrku Aleksandr Ivanjušin. Levadiale päästis viigipunkti Mark Oliver Roosnupp, suunates kuuendal lisaminutil palli värava paremasse nurka.

Mängu lõpus läks tuliseks. Punase kaardiga saadeti riietusruumi nii Levadia peatreener Curro Torres ja teise kollase kaardi teeninud Harju mängija Daniil Rudenko. Lõpuvile kõlades seisid tablool 1 : 1 viiginumbrid.

„Ma ei oska öelda millest puudu jäi. Me kõik andsime endast sada protsenti. See on karm, aga tulemuse üle peab õnnelik olema. Peame enesele kindlaks jääma ja tööd jätkama,“ rääkis Kaspar Rõõmussaar Soccernet TV otseülekandes.

Tallinna Levadia on 23-st voorust kogunud 53 punkti, millega tõusti Premium liiga liidriks. Harju JK Laagri on 15 punktiga liigatabeli viimasel kohal.

Päeva esimeses kohtumises mängisid Paide Linnameeskond ja Tallinna Kalev 1 : 1 viiki.