Paide linnastaadionil toimunud kohtumise avapoolaeg kulges võitluslikult ja ettevaatlikult ning pausile mindi 0 : 0 viigiseisul.

Teisel poolajal oli üritavama pool Paide, kuid Kalevi väravavõrku ei suudetud lahti muukida. Nullid ei püsinud siiski tablool kaua, kuna 72. minutil avas kontrarünnaku järel mänguskoori Kalevis viibiv Foday Trawally. Paide pani seejärel peale turmtule ning kümme minutit hiljem viigistas meisterliku kauglöögiga seisu Sten Jakob Viidas.

Mängu viimastel minutitel lõi Paide veel ka teise värava, kuid VAR-i ülevaatuse järel selgus, et Gerdo Juhkam oli suluseisus.

Paide Linnameeskond jätkab 29 punktiga tabeli kuuendal real. Tallinna Kalev tõusis 31 punktiga Pärnu Vaprusega ühele pulgale, jagades suvepealinnaklubiga kolmandat kohta.

Täna õhtul toimub Premium liiga veel ka teine kohtumine, kui 19:30 pannakse pall mängu Tallinna Levadia ja Harju JK Laagri vahel.