Kolumbia alistas kaheksandikfinaalis Jamaika 1:0. Kohtumise ainsa värava lõi matši 52. minutil Catalina Usme.

Kolumbia läheb veerandfinaalis nüüd vastamisi Inglismaaga. Mäng peetakse 12. augustil.

Praeguseks on pidamata veel üks kaheksandikfinaal, kus kohtuvad Prantsusmaa ja Maroko. Selle duelli võitja mängib veerandfinaalis Austraaliaga.

Tabeli ülemises pooles mängivad veerandfinaalides Hispaania – Holland ning Jaapan – Rootsi. Maailmameister selgub 20. augustil Sydney’s.

Naiste maailmameistrit on selgitatud alates 1991. aastast. Seni on MM-tiitli suutnud võita neli riiki: USA (1991., 1999., 2015. ja 2019. aastal), Saksamaa (2003. ja 2007. aastal), Norra (1995. aastal) ning Jaapan (2011. aastal).