Kaks tabamust lisandus Eesti aja järgi ööl vastu esmaspäeva. Inter alistas MLS-i ja Mehhiko ühisel liigakarikaturniiril pärast penaltiseeriat 5:4 FC Dallase ja pääses veerandfinaali.

Jordi Alba söödu realiseerinud Messi viis 6. minutil Interi 1:0 juhtima, aga teise poolaja keskel leidis Inter ennast 2:4 kaotusseisust. 80. minutil jõuti tänu Dallase mängija Marco Farfani omaväravale lähemale ja viis minutit hiljem seadis Messi kauni karistuslöögi järel tabloole 4:4 viigi.

Penaltiseeriat alustas Inter tänu Messile tabamusega ja lõpuks jäädi seal peale 5:3.

Enne Messi liitumist ei suutnud Inter 11 järjestikuses mängus võiduni jõuda, aga koos Messiga on võidetud kõik neli kohtumist.

MLS-i hooaeg jätkub augusti keskel. Hooaja esimene pool läks Interil täielikult aia taha, nad on idakonverentsis 15 võistkonna seas viimasel kohal.