Suvel Aserbaidžaani kõrgliigasse siirdunud Erik Sorga pidas Sumqayit särgis hooaja avamängu, kui võõrsil kohtuti Sabailiga. Erik Sorga viis tiimikaaslase teenitud penaltist Sumgayiti 67. minutil 2 : 1 juhtima. Külalisvõitkond lõi kohtumise lõpus veel kaks tabamust ning lõpuvile kõlades olid tablool Sumgayiti 4 : 1 võidunumbrid.

Israeli klubi Jeruusalemma Hapoeli ridadesse siirdunud Rauno Sappinen avas samuti uue koduklubi eest väravaarve. Eestlane sai jala valgeks karikamängus Ashdodi vastu, mis võideti 2 : 0. Sappinen realiseeris 50. minutil penalti, mis jäi kohtumise viimaseks tabamuseks. Hapoel juhib viieliikmelist alagruppi seitsme punktiga. Viimases voorus kohtutakse Maccabi Petah Tikvaga.

Saksamaa teises Bundesligas mängiva Karol Metsa leivaisa St.Pauli tegi koduväljakul Düsseldorfi Fortunaga 0 : 0 viigi. Mets jäi kohtumise 83. minutil St. Pauli karistusala lähistel olukorda hiljaks ja tabas Düsseldorfi ründaja Jona Niemieci põlve. Kohtunik andis eestlasele pikalt mõtlemata punase kaardi. St.Pauli on kahe vooru järel kogunud neli punkti. Hooaja avamängus võideti koduväljakul 2 : 1 Kaiserslauterni.