Esimene poolaeg kulges väheste võimalustega. Siiski avanes Tammekal suurepärane šanss juhtima minna, kui Kevin Mätas lõi 22. minutil penalti latti. Avapoolaeg lõppes 0 : 0 viigiseisul

Teist poolaega alustas paremini külalisvõistkond ning 61. minutil mindi kohtumist juhtima, kui 11 meetri karistuslöögi toimetas väravasse Ahmed Adebayo Basher. Tallinna Kalev asus jahtima viigiväravat ning nende aktsiad tõusid jõudsalt, kui 73. minutil saadeti teise kollase kaardiga riietusruumi Tanel Tammiku. Mõni minut hiljem suutis kodumeeskond ülekaalu väravaks realiseerida, kui viiginumbrid tõi tabloole Daniil Ševjakov. Vaatamata Kalevi tugevale survele rohkem väravaid kohtumises ei löödud ning lõpuvile kõlades seisid tablool 1 : 1 viiginumbrid.

Tänasega jätkus ka Tallinna Kalevi nukker seeria. Tänavusel hooajal koduväljakul peetud kümnest liigamatšist on klubil jätkuvalt null võitu.

Tallinna Kalev jätkab liigatabelis 30 punktiga neljandal kohal. Tartu Tammeka hoiab 18 punktiga üheksandat kohta.

Päeva esimeses kohtumises alistas Nõmme Kalju koduväljakul 4 : 0 Narva Transi.