TNTK staadionil toimunud kohtumise skoor avati 32. minutil, kui Andre Fortune virutas Ivanovi söödu järel nahkkera lati alla. Narva lootused tagasitulekuks said tugeva põntsu 39. minutil, kui teise kollase kaardi teenis Bi Sehi Elysee Irie. Vähemusse jäänud Trans sai paari minuti pärast veel järgmise külma dušši. 44. minutil skooris Fortune´i söödust Igor Subbotin ning poolajapausile mindi Kalju 2 : 0 eduseisus.

Teine poolaaeg kulges kodumeeskonna taktikepi all, kuid Narva väravavõrke 45 minuti jooksul lahti muukida ei suudetud. Sellele vaatamata löödi lisaminutitel koguni kaks tabamust. Esmalt skooris 16-aastane debütant Marlon Liivaru ning neljandal lisaminutil pani kohtumisele lõpliku punkti Rommi Sihi tabamus.

Narva Transi peatreeneri Sergei Terenhovi sõnul oli vähemuses mängides raske loota head tulemust. „Punane kaart mõjutas mängu ja tulemust. Vastas oli hea meeskond. Meeskond üritas ka vähemuses kaitses tööd teha, kuid lõpu eel sai meil jaks otsa,“ vihjas ta Soccerneti otseülekandes antud intervjuus kahele lõpuminutitel sisse lastud väravale.

4 : 0 võidu teeninud Nõmme Kalju tõusis 30 punktiga liigatabelis neljandale kohale. Narva Trans on 22 punktiga kaheksas.