Täispikal Ironmani triatlonil teenisid eestlased kaksikvõidu. Kiireim oli Villu Vakra, kes läbis distantsi 8 tunni 42 minuti ja 45 sekundiga. Teisena lõpetanud Jaak Kimmel kaotas talle nelja minuti ja 27 sekundiga. Kolmanda koha pälvis hispaanlane German Alcala Ordonez.

Naiste arvestuses teenis esikoha rootslanna Lisa Hermansson ajaga 9:45.34. Teisena lõpetas britt Zoe Smith ja kolmas oli eestlanna Riin Buddelli.

Ironmani võistluse täispikk distants hõlmab endas 3,8 km ujumist Harku järves, 180 km jalgrattasõitu Tallinnas ja selle ümbruses ning 42,195 km jooksmist.

Täispika distantsi finišeerijad videopildis:

Ironman 70.3 võistlusel tuleb kõik distantsid jagada kahega. Lisaks toimub ka eraldi võistkondlik arvestus 70.3 distantsil, kus iga liige peab läbima ühe ala.

70.3 distantsi võitis belglane Pieter Heemeryck ajaga 3:36.56. Talle järgnesid Uus-Meremaa triatleet Mike Phillips (+2.00) ja Soome esindaja Henrik Goesch (+2.31). Henry Räppo sai 24. koha (+16.28) ja Kevin Vabaorg 25. koha (+20.38). Naistest oli kiireim Laura Philipp (Saksamaa) ajaga 3:59.24. Kaidi Kivioja lõpetas 14. kohal ajaga 4:17.00.