Kolmapäeval lõi Messi kaks väravat, kui tema koduklubi Miami Inter alistas Põhja-Ameerika liigakarika mängus Orlando City 3 : 1 ja pääses 16 parema hulka.

Miami klubi oli enne Messi liitumist 11 mängu järjest võiduta, kuid on nüüd koos argentiinlasega saanud kolm võitu järjest. Messi arvel on kolme mänguga kokku viis väravat.

Eile tegi Interi eest debüüdi Messi endine klubikaaslane Barcelona päevilt Jordi Alba, kes sekkus teisel poolajal vahetusest.

Interi klubi uueks peatreeneriks on endine Argentiina koondise boss Tata Martino, kes palgati pärast Phil Neville`i vallandamist.

David Beckhami kaasomandusse kuuluv Miami Inter mängib järgnevalt pühapäeval FC Dallasega. Võitja pääseb liigakarika veerandfinaali.