Avasetis jäi Kanepi 0 : 2 kaotusseisu, kuid vastas siis kahe murdega. Paraku õnnestus prantslannal 4 : 5 kaotusseisus teha ka teine murre ja viia sett kiiresse lõppmängu. Selle võitis kogenud Cornet kindlalt 7 : 1.

Teises setis suutsid tennistid kahe peale kokku hoida vaid kolme oma pallingugeimi ning seti võitis Kanepi 7 : 5. Eestlanna oli seejuures veel 4 : 5 taga, kuid võitis siis kahel korral vastase servigeimi ja kindlustas setivõidu.

Otsustava seti alguses jäi Kanepi taas kaotusseisu, ent viigistas kuuendas geimis tehtud murdega. Paraku vastas prantslanna kohe omapoolse murdega ja võitis lõpuks seti teiselt matšpallilt 6 : 4. Tasavägine kohtumine kestis kolm tundi ja 19 minutit.

Kanepi realiseeris 18-st murdepallist kaheksa, koguni 13 topeltveaga patustanud 33-aastane Cornet kasutas 17-st murdevõimalusest ära samuti kaheksa. Mängu üldpunktid jäid prantslanna kasuks 125 : 114.

Avaringis oli Kanepi võitnud itaallannat Lucrezia Stefaninit (WTA 102.) 6 : 2, 6 : 3.

Kuuenda asetusega Cornet kohtub järgmises ringis Tamara Korpatschiga (WTA 99.).