Kanepi murdis kohe mängu alguses kahel korral järjest vastase pallingu, asus 4:0 juhtima ja võitis lõpuks avaseti 31 minutiga 6 : 2.

Teises setis tegi eestlanna 1 : 1 viigiseisult taas kaks murret järjest ja kuigi kaotas 5 : 2 eduseisus ka ise oma pallingugeimi, vastas ta kohe uue murdega, võites seti 6 : 3.

Kanepi lõi tund ja 12 minutit kestnud kohtumise jooksul kolm ässa, tegi kaks topeltviga ja realiseeris kõik viis teenitud murdevõimalust. Stefanini saigi oma ainsa murdapalli teise setis lõpus, kui suutis selle ka ära kasutada. Mängu üldpunktid jäid eestlanna kasuks 55:37.

25-aastane Stefanini ja 38-aastane Kanepi varem omavahel kohtunud ei olnud.

Kanepi mängib teises ringis prantslanna Alize Cornet`ga (WTA 65.), kes alistas täna tšehhitari Lucie Havlickova (WTA 228.) 6 : 2, 4 : 6, 6 : 2.

Möödunud nädalal pääses Kanepi Hamburgi WTA turniiril teise ringi, kus kaotas ameeriklannale Bernarda Perale (WTA 53.) 6 : 7, 1 : 6. Stefanini mängis samaaegselt Varssavi turniiril, kus kaotas veerandfinaalis sakslannale Laura Siegemundile (WTA 111.).

Praha turniiri kõrgeimat paigutust omab tšehhitar Marie Bouzkova (WTA 39.), kes kaotas üllatuslikult avaringis rumeenlannale Jaqueline Cristianile (WTA 122.).