Tiitlikaitsja Max Verstappen (Red Bull) näitas taas oma ülemvõimu, startides kuuendalt kohalt, aga võttes lõpuks Belgia GP-l ülekaaluka võidu. Vahe tiimikaaslase Sergio Pereziga jäi enam kui 20 sekundit.

McLareni kollanokk Oscar Piastri jõudis esmakordselt poodiumile, saades sprindisõidus teise koha. Põhisõidu kõrge koha lootused rikkus aga kokkupõrge Carlos Sainziga. Igatepidi tõestas Piastri oma kiiruse ja väljaütlemistega, et on tõeline sõidumees.

Paul Aron teenis F3-s sprindisõidus kolmanda koha ja oli tänases põhisõidus esimese ringi lõpuks tõusnud 11. positsioonilt liidriks. Vale boksitaktika kukutas eestlase aga lõpuks kaheksandaks. Kas Prema tiimi pihta suunatud kriitika on õigustatud?

Üldarvestuses kerkis Aron enne hooaja viimast etappi teiseks. Kui Gabriel Bortoleto F3 tiitel on vormistamise küsimus, siis teisele kohale käib vägev heitlus. On, mida septembri alguses Monza ringrajal oodata.

Nendel ja teistel teemadel arutlesid „Ringiga ees“ saatejuhid juba stuudios pikemalt. Lisaks vastasime ka kuulajate kirjadele. Küsimusi ja mõtteid saab saata aadressile: ringigaees@delfi.ee.

„Ringiga ees“ on saadaval ka Spotifys, iTunesis ja teistes podcast’ide rakendustes, samuti Delfi Tasku äpis, mille leiab Google Playst ja Apple Store’ist.

Head kuulamist!

Ringiga ees