Abruzzo Alps Openi avapäeval 66 löögiga (4 alla par'i) kolmandat kohta jaganud, seejärel 71 löögiga kolmandasse kümnesse langenud Aadusaar tegi kolmandal päeval kaheksa birdie't, sealhulgas kolmel viimasel rajal, sekka ühe bogey, sai kokku ringi parimad 63 lööki ning tõusis koondtulemusega -10 jagama kolmandat kohta.

Teda edestasid vaid Oihan Guillamoundeguy (Prantsusmaa) tulemusega -13 ja Davey Porsius (Holland) tulemusega -12.

Aadusaar teenis kolmanda koha eest 2080 eurot auhinnaraha ning olulisi punkte sarja üldtabelis, kus kerkis 71. kohalt 38. kohale. Tuurikaardi säilitamiseks on vaja hooaja lõppedes olla 50 parema seas. Viis esimest tagavad pääsme aste kõrgemale Challenge Tourile.

Aadusaar kordas tulemusega oma profikarjääri parimat saavutust - 2019. aastal jagas ta kolmandat kohta Nordic League'i etapil Rootsis. Sarnaselt Alps Touriga oli tegu Euroopa profigolfi kolmanda taseme sarjaga Challenge Touri ja absoluutsete tippude võistlustandriks oleva European Touri järel.

„Tundub, et Eesti meistrivõistlustel toimunud pooleldi sunnitud putterivahetus tuli lõppkokkuvõttes kasuks,“ kommenteeris Aadusaar Eesti Golfi Liidule. Tema järgmine turniir leiab aset augusti teises pooles, kui ta saab teist korda elus ennast proovile panna Challenge Touri etapil Soomes Vierumäkil.