Turniiri avaringis alistas kodupubliku ees mängiv Swiatek Usbekistani tennisisti Nigina Abduraimova (WTA 181.) 6 : 4, 6 : 3. Täna toimunud teise ringi matšis oli poolatar parem USA tennisistist Claire Liust (WTA 78.) 6 : 2, 6 : 2. Kohtumine kestis tund ja 38 minutit.

Swiatek lõi matši jooksul ühe ässa ja ei teinud ühtegi topeltviga, Liu lõi samuti ühe ässa ja tegi ühe topeltvea. Poolatari esimene serv õnnestus 67%-liselt ning ta võitis 74% esimeselt servilt mängitud punktidest, Liu samad näitajad olid 64% ja 54%. Swiatek realiseeris murdepalle 38%-liselt (5/13) ja Liu 17%-liselt (1/7).

Turniiri veerandfinaalis kohtub Swiatek tšehhitari Linda Noskovaga (WTA 59.).

Teises ringis pidi reketid pakkima Prantsusmaa lahtiste finalist Karolina Muchova (WTA 18.). Tšehhitar kaotas kaks tundi ja 59 minutit kestnud maratonlahingus Slovakkia tennisistile Rebecca Sramkovale (WTA 174.) 5 : 7, 6 : 3, 5 : 7. Seejuures juhtis Muchova otsustavas setis 5 : 1 ning omas lausa nelja matšpalli.