Turniiril kolmandana asetatud Neel ja Heisen said esmaspäeval avaringis Hollandi-Belgia paarilt Rosalie van der Hoek ja Magali Kempen seisul 6 : 3, 4 : 1 loobumisvõidu.

Tänases veerandfinaalis alistati Tšehhi duo Renata Voracova ja Anna Siskova 6 : 4, 6 : 2. Matš kestis tund ja neli minutit.

Neel ja Heisen lõid kaks ässa ja tegid kaks topeltviga, vastased ei löönud ühtegi ässa ja tegid kaheksa topeltviga. Eesti-Saksa paar realiseeris murdepalle 80%-liselt (4/5) ja tšehhitarid 25%-liselt (1/4). Matši 103-st punktist võitsid Neel ja Heisen 61 ning Voracova ja Siskova 42.

Neljapäeval toimuvas poolfinaalis kohtuvad Neel ja Heisen teist paigutust omava USA-Tšehhi paariga Angela Kulikovi ja Miriam Kolodziejovaga.

Naiste üksikmängu turniiril mängis Hamburgis kaasa ka Kaia Kanepi, kes kaotas teises ringis ameeriklannala Bernarda Perale (WTA 56.) 6 : 7 (6 : 8), 1 : 6.