„Võõrsil oli päris hea mäng, kui saime kompaktsuse ja meeskonnavaimuga kaitses istuda. Täna lootsime rohkem rünnata, käisime küll vastaste poolel, aga ründajad üks ühele vastaseid üle ei jooksnud,“ ütles kohtumise järel Soccerneti ülekandes Sergei Terehhov.

Terve avakohtumise suure surve all Trans suutis võõrsil värava puutumatuna hoida 65. minutini, aga lõpuks võttis Jereven Luka Juričići ja James Santose väravatest 2 : 0 võidu. Rakvere linnastaadionile kogunenud pealtvaatajad nägid esimest tabamust juba kaheksandal minutil, mil 20 meetrilt keerutas palli võrku Artak Dashjan. 14. minutiks oli seis juba 0 : 2, kui osavalt lahti mängitud karistuslöögi järel skooris peaga äärekaitsja Juninho. Selle järel võtsid külalised jala gaasipedaalilt ja too jäi ka esimesel kolmveerandtunnil viimaseks tabamuseks.