Paide Linnameeskond ja Fääri meeskond Torshavni B36 ei suutnud teist mängu järjest normaalajal väravaid lüüa, mistap läks korduskohtumine Kadriorus lisaajale. Seal said Eesti meeskonnale saatuslikuks nurgalöögid, sest 92. minutil skooris sellest Eli Nielsen ja kolme minuti pärast Michal Przybylski. Nii piirdusid paidekad tänavu eurosarjas avaringiga.

Sama saatus tabas Narva Transi. Avamängu 0 : 2 kaotanud piirilinlased võõrustasid Jerevani Pjunikut Rakvere linnastaadionil. Külalised tegid sotid kiirelt selgeks, sest 8. minutil skooris kaugelt Artak Dashjan ning kuue minuti möödudes lõi peaga Juninho. Teisel poolajal lisas Luka Juricic kolmanda, mistap Trans kaotas matši 0 : 3.

Neljapäeva õhtul päädis ka kolmanda Eesti meeskonna hooaeg. Avamängus võõrsil 1 : 2 Slovakkia klubile Žilina kaotanud FCI Levadia korjas Lilleküla staadionil esimese palli võrgust neljandal minutil, mil vastaste poolelt skooris Matuš Rusnak.

Levadia suutis end siiski kiirelt koguda, sest kümnendal minutil skoorist teist kohtumist järjest Ernest Agyiri. Kuigi seejärel kontrollis asjade käiku tallinlased, siis avapoolaja teisel lisaminutil said nad külma dušši, sest korneri järel saatis palli peaga võrku Andrej Stojchevski.

Kuigi Levadia oli teisel poolajal mitu head võimalust skoorimiseks, siis nad kaotasid matši 1 : 2 ning jäid kahe mängu kokkuvõttes alla 2 : 4.