Avamängu kaotas Levadia võõrsil 1 : 2, sealjuures teise värava skoorisid vastased kolmandal üleminutil teenitud 11 meetri karistuslöögist. Lilleküla staadionile kogunenud 2495 pealtvaataja ees sai Levadia kiirelt kiirelt külma duši, kui Antoin Essomba jättis palli karistusalas Matúš Rusnákile. Paremäär konksutas väikese nurga alt Ioan Jakovlevi tagumikule, tegi kaks sammu ning saatis seejärel palli mitme kaitsja vahelt Karl Andre Vallnerile püüdmatult tagumisse nurka.

Tallinlased kogusid end kiirelt, sest kümnendal minutil söötis kasti murdnud Mollo Bessala palli Ernest Agyirile, kes karistusala joonelt lõi selle ühe puutega postipõrkest sisse. Võrdselt kulgenud esimesel poolajal tiksus teine lisaminut, kui Žilina teenis nurgalöögi. Mario Sauer andis selle värava ette, kust selle lükkas peaga võrku Til Mavreticit ennetanud Andrej Stojchevski.