Poola klubi alustas kohtumist teravalt ning avavärav oli lähedal juba mõne minuti möödudes, kuid Jean Carlosele löök lendas kaitsja rikošetist napilt väravaraamidest mööda. Järgnenud nurgalöögist leidis Nowaki tsenderdus Lukasz Zwolinski peanupu, kuid löögi suutis Evert Grünvald püüda. Järgmine arvestatav võimalus avanes Rakowil 38. minutil, kuid Milan Rundic pealöögi järel tegi Grünvald suurepärase tõrje. Avavärav oli kõige lähemal 43. minutil. Bartosz Nowaki seitsmelt meetrilt sooritatud löögi järel, päästis tallinlased vaid latt.

Teine poolaeg algas Florale külma duššiga, kui 46. minutil magati maha Zoran Arsenici üle liinide saadetud sööt, mille järel Lukasz Zwolinskile nahkkera kindlalt Grünvaldist mööda suunas. Kümmekond minutit hilje lõi Rakow veel ka teise värava. Kiiresse kontrarünnakusse jooksnud Fran Tudor andis värava ette täpse passi, millele Flora mehed jalga vahele ei saanud ning palli lükkas tagant postist võrku taas Zwolinski. Järgmist väravat tuli oodata üle 25 minuti. Viis minutit enne kohtumise lõppu sai Papanikolaou trahvikasti joonel palli jalale ning kreeklane keerutas selle värava paremasse ristnukra. Grünvald oli võimetu. Kohtumise lõpus lõi Rakow veel ka neljanda tabamuse, kuid VAR tühistas selle rünnaku ülesehitusel ilmnenud suluseisu tõttu.

Rakow võitis Flora kahe mängu kokkuvõttes 4 : 0 ning jätkab Meistrite liiga teises eelringis, kus nende vastaseks on Lincoln Red Imps või Qarabağ. Flora jätkab euroteekonda Konverentsiliiga kolmandas eelringis, kus kohtub eelpoolmainitud paari kaotajaga.

Enne mängu:

Avakohtumise ainus värav sündis matši 54. minutil, kui vahetusest sekkunud John Yeboahi kauglöök jäi kinni Flora kaitsemüüri, ent jätkuolukorras saatis palli karistusala joonelt võrku Ukraina poolkaitsja Vladislav Kotšergin. Väravavaht Evert Grünvaldil polnud olukorras midagi teha, sest vastase pealelöök sai Markkus Seppikust väga kõva rikošeti ja veeres posti kõrvale. 0 : 1 kaotus jättis siiski Eesti klubile võimalused edasipääsuks.

Flora seis pole siiski üdini roosiline, sest meeskonna laatsaret oli ja on päris pikk. Karmide vigastustega on pikalt eemal Eesti koondislased Markus Soomets ja Sergei Zenjov, lisaks jääb matšist kindlasti eemale Poolas viga saanud poolkaitsja Vladislav Kreida. Viimased trennid tegid kaasa vigastuspausilt naasnud Ken Kallaste, Marco Lukka ja Aleksandr Šapovalov, kuid nemad tõenäoliselt päris 90 minutit mängida veel ei suuda.

Flora ja Rakowi duelli võitjat ootab meistrite liiga teises eelringis Lincoln Red Impsi (Gibraltar) ja Qarabaği (Aserbaidžaan) vastasseisu edukam osapool. Flora ja Rakowi duelli kaotaja langeb konverentsiliiga kolmandasse eelringi, kus mängitakse Red Impsi ja Qarabaği duelli kaotajaga. Seega piisab Florale konverentsiliiga põhihooajale jõudmiseks igal juhul kahe vastase alistamisest.