Eesti koondis kaotas 15.-16. koha kohtumises Poolale 62:71. Eesti alustas kohtumist paremini ning avaveerandi järel juhiti 19:11. Poolajaks oli Eesti eduseis 37:26. Teisel poolajal sai Poola oma mängu paremini käima ning kolmanda veerandaja järel juhiti 53:51. Lõpuks olid Poola võidunumbrid 71:62.

Poola koondise resultatiivsemad olid Jakub Urbaniak 19 ja Kuba Pisla 16 punktiga. Eestile tõid Karl Poom 21 ning Aleksander Tassa 13 punkti.

Enne mängu:

Eesti koondise jaoks oli oluline kohtumine eile, kui Horvaatiale jäädi alla 70:98. Selle tulemusega langeti tulevaks hooajaks B-divisjoni.

Alagrupis Serbiale ja Hispaaniale kaotanud ning Montenegro alistanud Eesti kaotas seejärel kaheksandikfinaalis 65 : 80 Belgiale ja neljapäeval peetud 9.-16. koha mängus 62 : 83 Sloveeniale.

Eesti koondist on turniiri käigus räsinud ka vigastused. Traumadega on välja langenud meeskonna liider Henri Veesaar ning Kaspar Sepp.