Veerandfinaalis prantslannalt Alice Robbelt (WTA 222.) loobumisvõidu saanud Kanepi võttis poolfinaalis mõõtu 16-aastaselt Tšehhi talendilt Brenda Fruhvirtovalt. Võrdselt kulgenud esimese seti võtmemomendid tulid seisult 4 : 3, kui 38-aastane Kanepi sai kolm murdepalli, millest kasutas viimase.

Teises setis oli omakorda eestlannal oma servi hoidmisega raskusi ning ta jäi alla 4 : 6. Otsustavas setis pani Kanepi oma kogemused maksma. Kuigi teises geimis sai Fruhvirtova lausa kolm murdepalli, siis need suutis Kanepi enda kasuks keerata ning järgmise tšehhitari servigeimi võitis eestlanna kuivalt. Lõpuks võitis Kanepi kaks tundi ja viis minutit kestnud matši 6 : 3, 4 : 6, 6 : 2.

Finaalis kohtub Kanepi endast 20 aastat noorema Serbia tennisist Lola Radivojeviciga (WTA: 278.)