Kui kolm eelnevat tänavust turniiri, sealhulgas EM, lõppesid Mäele kaotusega esimeses ringis, siis Budapesti rankinguturniiril käis ta käsi paremini. Kaheksandikfinaalis oli Mäe sakslanna Francy Rädelti vastu veel pool minutit enne lõppu kaotusseisus, ent lõpuks pani eestlanna oma paremuse maksma. Veerandfinaalis oli Mäe kindla üle mullu MM-il hõbemedali võitnud Egpituse maadlejast Samar Amer Ibrahim Hamzast.

Poolfinaalis võttis Mäe mõõtu kelmika nimega hiinlanna Qiandegenchagan Qiandegenchaganilt, kellele ta jäi alla napilt 4 : 5. Laupäeva õhtul toimunud kolmanda koha matšis läks Mäe USA maadleja Yelena Makoyedi vastu 6 : 1 juhtima, aga lõpuks sai eestlanna siiski 6 : 9 kaotuse. Nii sai Mäe võistlusel viienda koha.

Homme astub samal turniiril matile Heiki Nabi.