Tuneeslanna finaali pääs on üks uskumatumaid lugusid tänavuse aasta Wimbledonil. Ta kaotas avaseti nii kolmandas ringi Bianca Andreescule, veerandfinaalis Jelena Rõbakinale ja poolfinaalis Arina Sabalenkale. Seejuures viimases matšis oli ta ka teises setis 2 : 4 kaotusseisus, kuid ometigi on ta siin – Wimbledoni finaalis. Jabeur on publiku poolt palavalt armastatud ja tegemist on ääretult sümpaatse inimesega. Millise lõpu see lugu saab?

Ta teab, mis tunne on mängida Wimbledoni peaväljakul suurt finaali. Aasta tagasi oli ta samas seisus, kuid kaotas dramaatilise lahingu kasahhitarile Jelena Rõbakinale, keda ta tänavu veerandfinaalis võitis. Nüüd soovib tuneeslanna eelmise aasta eest „kättemaksu“, kuid tema vastane pole kergest puust. Terve eelmise hooaja vigastustega maadelnud Vondroušova on näidanud Wimbledonis suurepärast tennist ning haistab verd.