Suvelaagri fookus on jäähoki, kuid lisaks pakutakse lastele ka teiste spordialade treeninguid. Koostöös Unibet Arenaga treeniti suures sisehallis ja mängiti erinevaid pallimänge, mis lastele väga meeldisid. Kevin Renno Võitlusspordi Akadeemia Arigatos ning Viimsi Tigers Gymi poolt toimusid ka taipoksi treeningud, kus lapsed õppisid julgust, distsipliini ja vastupidavuse tähtsust.

Laager on andnud lastele võimaluse õppida uusi oskusi ja avastada uusi spordialasid ning luua sõprussuhteid eakaaslastega. Väga vahva on ka korraldajana kogeda, et erinavd koostööpartnerid tulevad rõõmuga kaasa.

Rooba külastus on kindlasti eriline, aga terve nädala treenivad noori andekad ja pühendunud treenerid ja sportlased: Mihkel Võrang, Argo Kungla, Alex Lubnin, Stefan Sorokin (freestyle-suusatamis olümpifestivali hõbemedal) ja noor hokimees Niklas Sildre.

Lapsed on nautinud treeninguid erinevates spordialadel ning on õnnelikud staarkülaliste üle. Reedel on külastamas veel Hokihundi laagrit endine profijalgpallur Rimo Hunt, kes näitab noortele hokimängijatele ka jalgpalli tehnikat ning lööke.

Erinevatesse spordilaagritesse oodatakse ka neid lapsi, kes muidu vastava spordialaga ei tegele. Otsige noortele selliseid võimalusi, sest ka suvepuhkust võib aktiivselt ja arendavalt veeta!

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid