Belgia haaras kohtumise avaveerandil 20:15 eduseisu, kuid teise kümne minuti jooksul mängis Eesti vahe minimaalseks. Poolajale mindi Belgia 38:37 eduseisus. Kolmanda veerandaja järel juhtisid belglased aga juba kümne punktiga ning viimase veerandajaga suurendati vahet veel viie punkti võrra.

Belgia koondise kasuks viskasid Thijs De Ridder 30 ja Siebe Ledegen 17 punkti. Eesti koondisele tõid Karl Poom 14 ja Aleksander Tassa 12 punkti.

Enne mängu:

Kui Eesti sai B-alagrupis Hispaania ja Serbia järel ning Montenegro ees kolmanda koha, siis Belgia tuli A-alagrupis teiseks, teenides sarnaselt alagrupi võitja Türgiga kaks võitu ja ühe kaotuse.

Turniiri alustas Belgia 72:64 võiduga Itaalia üle. Teises mängus kaotati Türgile 67:70 ning võideti siis viimases mängus Iisraeli suurelt 70:54.

Belgia - Eesti kaheksandikfinaali võitja kohtub veerandfinaalis Leedu või Sloveeniaga. Kaotaja jätkab neljapäeval mängimist kohtadele 9-16. A-divisjoni püsima jäämiseks tuleb Eestil vältida kolme viimast kohta.