Noorteklassis Runabout Junior GP4 toimusid esmakordselt maailmameistrivõistlused. Meie parimatest olid stardis kaks nädalat tagasi Euroopa meistriks tulnud Arti Mölter, EM-pronksi saavutanud Karl Kesküla ja meie edukaim noor naispiloot Katarina Sepp. Kvalifikatsiooni võitis ära Volodymyr Kaliuznyi Ukrainast, Karl Kesküla oli teine, Arti Mölter neljas ning Katarina Sepp kuues. Mölter võitis kindlalt kõik kolm sõitu ja kindlustas omale sellega ajaloo esimese sportlasena klassi Runabout Junior GP4 MM-tiitli. Sõitude teised-kolmandad kohad vahetusid ja ülinapi punktivahega teise ja kolmanda koha vahel saavutas MM-i hõbeda Volodymyr Kaliuznyi ja pronksile tuli Karl Kesküla. Katarina Sepp lõpetas kuuendal kohal.

Noorteklassis SKI Junior GP3.3 olid Euroopa meistritiitli eest võistlemas kaks meie sportlast - Ander-Hubert Lauri ja Marten Tiik. Kvalifikatsioonivõidu viis Ungarisse Lajos Komonyi, Lauri oli teine ja Tiik sai kvalifikatsioonis neljanda aja. Sõitudes aga ei olnud enam Laurile vastast - kolme sõiduvõiduga kindlustas ta omale Euroopa meistritiitli. Komonyi Lajos võttis kahe teise ja ühe kolmanda kohaga omale hõbemedali ning taanlane Frederick Frandsen tuli pronksile. Marten Tiik tuli ühe kolmanda ja kahe neljanda kohaga kokkuvõttes neljandaks.

Runabout Ladies GP4 klassis oli stardis neli Eesti naist. EM-sarjas ennem viimast etappi teist kohta hoidev Annemarie Randla, Carmen Roosmaa, Ester Rosin ja Kätriin Nilbe. Kvalifikatsioonivõit läks Tšehhi Nikola Dryjakovale. Eestlannadest parimana oli Randla kolmas. Juba esimene start näitas jõujooned ära ja kõikides startides olid esikolmikud samad - maksimum punktid võttis Dryjakova, teine oli Randla ja kolmas oli Rosin. Etapi kokkuvõttes oli Carmen Roosmaa neljas ja Kätriin Nilbe viies. Euroopa meistritiitli saavutas Nikola Dryjakova, hõbedale sõitis ennast Annemarie Randla ja pronks läks Ungarisse Amanda Karasekile. Carmen Roosmaa oli sarja kokkuvõttes viiendal, Ester Rosin seitsmendal ja Kätriin Nilbe üheksandal kohal.

SKI GP3 klassis sõitis EM-sarja kaasa noor veel juuniorite klassis võistlev Marten Tiik. Kvalifikatsiooni võidu võttis ungarlane Csongor Jaszai, Tiik sai viienda aja. Etapivõit läks Jaszaile, teise koha saavutas Manuel Leite Portugalist ja kolmas oli Suli Csaba Ungarist. Marten Tiik lõpetas viiendana. EM-sarja kokkuvõttes tuli Euroopa meistriks Csongor Jaszai. Marten Tiik tuli EM-sarjas viiendale kohale.

Runabout GP4 klassis sai kvalifikatsioonivõidu Petr Dryjak Tsehhist. Parimate eestlastena olid Marek Laanisto viiendal, Henry Kiisa kuuendal ja Karl Kesküla seitsmendal kohal. Etapivõidu võttis Dryjaki eest napi ühepunktilise eduga poolakas Juliusz Roman. Marek Laanisto saavutas kolmanda koha, Henry Kiisa oli kuues ja Karl Kesküla üheksas. Euroopa meistriks tuli Juliusz Roman, hõbe kuulus Petr Dryjakile ja pronksile tuli Alex Prats Palau Hispaaniast. Eesti parimana oli Marek Laanisto neljas, Karl Kesküla viies ning Henry Kiisa üheksas.

SKI GP2 klassis oli ainsa eestlasena stardis Marlon Tiik. Kvalifikatsiooni võitis lätlane Karlis Zurins. Tiik oli neljas. Esimesed kaks sõitu võitis Andrea Guidi Itaaliast ja kolmanda sõidu teise kohaga kindlustas Guidi omale etapivõidu. Teise koha pärast käis võidusõit Tiigi ja Zurinsi vahel. Esimesed kaks sõitu oli Tiik eespool, kuid viimase sõidu võiduga tuli Zurins vaid ühe punkti kaugusele Tiigist. Tiik saavutas etapilt teise ja Zurins kolmanda koha. EM-sarja kuld läks Itaaliasse Andrea Guidile, hõbemedal kuulus Csongor Jaszaile ja pronksi võitis Marlon Tiik.

Runabout GP1 klassis tuli starti ka Tallinnas toimunud jetivõistlusel jalga vigastanud Mattias Siimann. Ajasõidus piirdus Siimann üheksanda ajaga, aga esimeses sõidus suutis sõita välja viienda koha. Teises sõidus aga lakkas töötamast Siimanni jeti mootor ja võistlus tuli katkestada tehnilistel põhjustel. Etapivõit läks Tšehhi Martin Doulikule, teiseks tuli Ungarlane Attila Keri ja kolmas oli leedukas Egidijus Kirilevicius. Sarja kokkuvõttes tuli Euroopa meistriks Martin Doulik, hõbedale György Kasza Ungarist ja pronksile Attila Keri. Mattias Siimann jäi sarja kokkuvõttes neljandaks.

SKI GP1 klassis oli eestlastest stardis Marlon Tiik. Kvalifikatsiooni võitis Axel Courtois Prantsusmaalt, Tiik oli kolmas. Kõikidest sõitudest võttis Tiik viineda koha ning etapi kokkuvõttes andis see kuuenda koha. Etapivõit läks Courtoisele, teiseks tuli taanlane Oliver Koch Hansen ja kolmas oli Andrea Guidi Itaaliast. Euroopa meistriks kuulutati Axel Courtois, hõbedale sõitis ennast Andrea Guidi ja kahe etapi kokkuvõttes sõitis Marlon Tiik ennast pronksile.

SKI Ladies GP1 klassis oli EM-tiitli jahtimas Ungari etapil teise koha saavutanud Jasmiin Üpraus. Ajasõidus saavutas ta prantslanna Jessica Chavanne järel teise aja. Esimese sõiduvõit oli palju lubav, kuid Chavanne leidis kiirust juurde ja võitis ära viimased kaks sõitu. Etapi kokkuvõttes Chavannele etapivõit, Üpraus teisel kohal ja Vigine Morales Prantsusmaalt kolmas. Euroopa meistriks krooniti mõlemad etapid võitnud Jessica Chavanne, hõbemedal kuulus Jasmiin Üprausile ja pronksile tuli Virginie Morales.