Tuneeslanna ei jätnud Kvitovale mingitki võimalust ja võitis tund ja neli minutit kestnud kohtumise 6 : 0, 6 : 3.

Veerandfinaalis kohtub Jabeur kashahhitari Jelena Rõbakinaga (WTA 3.), kes sai kaheksandikfinaalis brasiillanna Beatriz Haddad Maia (WTA 13.) vastu avasetis loobumisvõidu.

„See saab olema raske matš,“ vaatas Jabeur vastu kaheksandikfinaalile Rõbakinaga. „Ilmselt lähen eelmise aasta finaali eest kätte maksma. See tekitab minus palju mälestusi. Loodan mängida nagu täna ja lihtsalt võita. Ta on hämmastav mängija. Näete, et ta on nagu „buumbuum“ kogu aeg! Ta ei halasta, vaatame, mis saama hakkab,“ lisas ta.

Jabeur lõi kohtumise jooksul ühe ässa ja tegi kaks topeltviga, Kvitova saldosse kogunes kaks ässa ja viis topeltviga. Jabeur realiseeris murdepalle 86%-liselt (6/7) ja Kvitova 33%-liselt (1/3). Tuneeslanna lõi kohtumise jooksul 17 äralööki ja tegi 11 lihtviga, Kvitova lõi neli äralööki ja patustas 26 sundimata veaga. Matši 90-st pallivahetusest võitis Jabeur 57 ja Kvitova 33.

Ühtlasi said tänasega selgeks kõik naiste üksikmängu veerandfinaalpaarid.