Veesaar vigastas 5.32 enne teise veerandaja lõppu korvialuses võitluses hüppeliigest. Vigastuse tõsidus on praegu veel teadmata, kuid Delfi Spordini jõudnud info kohaselt siirdus Veesaar mängusaalist haiglasse jalast pilti tegema. Kohtumises Montenegro vastu ta teiseks poolajaks enam platsile ei tule.

Eesti koondis peab U20 EM-finaalturniiril kolmanda alagrupikohtumise esmaspäeval, kui vastaseks on Hispaania. Veesaare osalemine selgub pärast haiglas tehtavaid uuringuid.

Eesti alustas turniiri laupäeval, kui B-alagrupi avakohtumises kaotati Serbiale 61:82. Avamängus oli Eesti resultatiivseim just Veesaar, kelle kontole kogunes 13 punkti, 10 lauapalli, 2 korvisöötu ja 2 blokeeritud viset.

Montenegro vastu jõudis Veesaar väljakul viibida kümme minutit, mille jooksul jäi tema arvele kaks punkti, neli lauapalli ja kolm resultatiivset söötu.