Alcaraz mängis kolmandas ringis üle Tšiili esireketi Nicolas Jarry (ATP 28.) 6 : 3, 6 : 7, 6 : 3, 7 : 5. Kohtumine kestis kolm tundi ja 58 minutit.

Hispaanlane lõi kohtumise jooksul 12 ässa ja tegi seitse topeltviga, Jarry lõi 15 ässa ja tegi kolm topeltviga. Alcarazi esimene serv õnnestus 62%-liselt ja ta võitis 78% esimeselt servilt mängitud pallivahetustest, Jarry samad näitajad olid 74% ja 72%. Alcaraz lõi kohtumise jooksul 41 äralööki ja tegi 30 lihtviga, Tšiili tennisisti saldosse kogunes 48 äralööki ja 46 sundimata viga. Murdepalle realiseeris Alcaraz 36%-liselt (5/14) ja Jarry 29%-liselt (2/7).

„See oli tõeliselt raske matš. Nicolas on suurepärane ja ta mängis täna väga hästi. Mängisime Rio ATP turniiril ja see oli samuti raske matš,“ rääkis Alcaraz võidu järel. „Olen enda taseme üle väga uhke. Energia, mille ma siit mängust kaasa võtan on eriline. Teadsin, et mul tekivad omad võimalused. Võidu võti oli koguaeg uskuda ja olla keskendunud.“

Turniiri kaheksandikfinaalis kohtub maailma esinumber Alexander Zverevi (ATP 21.) ja Matteo Berretini (ATP 38.) vahelise kohtumise võitjaga.

Pääsu kaheksandikfinaali kindlustas ka maailma kolmas reket Daniil Medvedev, kes võitis 3 tundi ja üks minut kestnud kohtumises ungarlast Marton Fucsovicsi (ATP 67.) 4 : 6, 6 : 3, 6 : 4, 6 : 4.

Maailma viies reket Stefanos Tsitsipas pääses kolmandast ringist edasi kolme setiga. Kreeklane võitis serblase Laslo Djere (ATP 60.) üle kindla võidu tulemusega 6 : 4, 7 : 6, 6 : 4.

Naiste turniiril kindlustas pääsu kaheksandikfinaali valgevenelanna Arina Sabalenka, kelle võidunumbrid Anna Blinkova (WTA 40.) üle olid 6 : 3, 6 : 2.