Vaprus alustas kohtumist teravalt ning juba 5. minutil mindi juhtima, kui, Sergei Kondrattsevi õnnetust puutest lõi Trans omavärava. Kõigest kolm minutit hiljem kahekordistas külalisvõistkond eduseisu, kui Sander Kapperi teenitud penalti realiseeris Kevin Kauber. Pärnu võistkonna 2 : 0 eduseisus mindi 15-minutilisele poolajapausile.

Teise poolaja alguses sai prohmakaga hakkama Transi väravavaht Aleksandr Matrossov, kelle tõrje kukkus otse Sander Kapperile jala peale. Ründaja ei vääratanud ning viis Vapruse 3 : 0 juhtima. Lõppseisu vormistas 86. minutil Joonas Sild.

Kindla võidu teeninud Pärnu Vaprus tõusis vähemalt hetkeks 29 punktiga liigatabeli kolmandale kohale. Narva Trans on 19 punktiga kaheksas.

Täna toimub Premium liigas veel ka teine kohtumine. Kell 19.30 pandi pall mängu Tallinna Kalevi ja FC Kuressaare vahelises matšis.