Avapoolaeg kulges võitluslikult ning mõlemal meeskonnal olid omad võimalused juhtima asuda. Esimene arvestatav võimalus avanes Paidel, kuid Dominique Simon virutas palli latti. Värav oli lähedal ka Flora poolt, kuid Rauna Alliku ei suutnud mõnelt meetrilt nahkkera väravasse toimetada.

Teisel poolajal oli õhus Flora penalti, kuid mängu peakohtunik Rasmus Maaliin leidis VAR-iga konsulteerides, et Simoniga jalad kokku löönud Henrik Ojamaa tegi vea hoopis ise. Viimastel minutitel avanes külalisvõistkonnal võimalus kolm punkti endale saada, kuid Martin Milleri pealelöök lendas latti.

Lõpuvile kõlades seisis tablool 0 : 0 viik. Sama tulemusega lõppes ka kahe klubi eelmine kohtumine Juunis Lilleküla staadionil.

Tänane kohtumine tõi kohale Paide Linnameeskonna rekordpubliku – 816 inimest.

Flora jätkab 47 punktiga liiga liidrina, kuid kolme punktiga maha jääval Levadial on üks mäng vähem peetud. Paide Linnameeskond hoiab 22 punktiga kuuendat kohta.

Järgmisel nädalal ootavad mõlemat klubi ees euromängud. Flora mängib teisipäeval võõrsil Czestochowa Rakowiga ja Paide Linnameeskond kolmapäeval samuti võõral väljakul B36 Torshavniga.