Eestlanna osaleb Wimbledonis veel ka segapaarismängus, kus mängib koos Soome esireketi Emil Ruusuvuoriga.

Mullu Wimbledonis veerandfinaali jõudnud Bouzkova murdis täna kohe Kontaveiti esimese servigeimi ja asus kiiresti 3:0 juhtima. Avaseti teine murre tuli tšehhitarilt kuuendas geimis ning sett lõppes tulemusega 6:1.

Teises setis püsis seis tasakaalus kuni 2:2-ni, siis tegi Bouzkova kaks murret järjest ja kindlustas matšivõidu.

Kontaveit tegi 66 minutit kestnud kohtumise jooksul 36 sundimata viga vastase 17 vastu. Äralööke kogunes eestlannal 11 ja Bouzkoval seitse. Üldpunktid jäid kindlalt tšehhitari kasuks 58:35.

Kui Bouzkova realiseeris kaheksast murdepallist neli, siis Kontaveit ei suutnud ühtegi oma kolmest murdevõimalusest ära kasutada.

Täna alustab turniiri ka meie paarismängija Ingrid Neel, kes läheb koos ameeriklanna Emma Navarroga avaringis vastamisi 16. asetust omava USA-Hiina duoga Caroline Dolehide – Shuai Zhang. See mäng on kavas 8. väljaku viimase ehk neljanda kohtumisena.