Flora alustas kohtumist teravalt ja juba 3. minutil läks pealinnaklubi juhtima, kui Sten Reinkort virutas nahkkera 20 meetri pealt võrku. Avapoolajal rohkem väravaid ei nähtud ja pausile mindi kodumeeskonna 1 : 0 eduseisus.

Teisel poolajal jätkas Flora järgmise värava otsimist ning 73. minutil sahistatigi võrku teistkordselt, kui Kristo Hussari madala tsenderduse järel lükkas palli võrku Henrik Ojamaa. Mõned minuitid hiljem tabas Martin Milleri löök Giacomo Uggeri kätt ning kodumeeskonnale määrati penalti. Punkti taha asus Reinkort, kes 11 meetri karistuslöögist mängu lõppskoori vormistas.

Kodumeeskonna võit oleks võinud olla veelgi suurem, kuid kaks Flora tabamust tühistati – üks käega mängu ja teine suluseisu tõttu.

Flora jätkab 46 punktiga liiga liidrina, edestades teisel kohal paiknevat Tallinna Levadiat kahe punktiga. Tammeka on 16 punktiga üheksas.

Päeva esimeses kohtumises võitis Tallinna Kalev võõral väljakul 2 : 1 Nõmme Kaljut.